1. Dziś o 15.00 będzie pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek o 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po niej Msza św.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Rodziny. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża MB Bolesnej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Przyszła niedziela nosi nazwę „AD GENTES” – jest to dzień solidarności, modlitwy i postu w intencji misjonarzy – po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary wspomagające to dzieło misyjne.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 141-160. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 50zł na potrzeby kościoła.

6. Przez cały tydzień  Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę kredytu złożyli: 200zł – z nr 418a, 100zł – anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W zakrystii można już nabywać świece wielkanocne wpłacając ofiarę przynajmniej 7zł na pomoc biednym dzieciom.

9. Wpłynęła już pierwsza ofiara na światło i kwiaty do Bożego Grobu. 100zł ofiarowała róża Niepokalanego Serca NMP. „Bóg zapłać” za tę ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.