1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św. Dziś też początek Nowenny przed Uroczystością Św. Józefa.

2. W środę o godz. 1700 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W piątek o godz. 16.30 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez Akcję Katolicką. Po Drodze Krzyżowej będzie Msza św.

4. W przyszłą niedziela o godz. 15.15 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Św. Piotra i Pawła. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Przyszła niedziela nosi nazwę AD GENTES – jest to dzień solidarności, modlitwy i postu w intencji misjonarzy – po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary wspomagające dzieło misyjne.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na tę niedzielę prosimy parafian z nr od 521-540. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł na potrzeby kościoła.

6. W poniedziałek i wtorek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli po 200 zł: z nr 335a, Mistecki Orest; po 100 zł: z nr 319, Gładysz Urszula nr 339, z nr 406, Kopacki Mieczysław. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.