1. Dziś o 1515 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza św.

2. W środę o godz. 1700 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W pierwszy czwartek marca spowiedź od godz. 1630. O godz. 1700 Msza św. a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Bolesnej

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od godz. 1545 będzie spowiedź św. O 1630 będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. z nabożeństwem pierwszopiątkowym, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 1700 zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Po mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Św. Rodziny. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża Św. Piotra i Pawła, a po sumie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 1515 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża Św. Jana z Dukli. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca przeznaczona będzie na dalsze prace przy kościele. Przyszła niedziela nosi nazwę AD GENTES – jest to dzień solidarności, modlitwy i postu w intencji misjonarzy – po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary wspomagające dzieło misyjne.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 161-180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Przez cały ten tydzień, oprócz piątku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700. W piątek Msze św. będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, którą na prace przy kościele złożono z nr 126. „Bóg zapłać” również za pierwszą ofiarę na światło i kwiaty do Bożego Grobu – 100 zł. ofiarowała róża Niepokalanego Serca NMP. Prosimy o dalsze ofiary na obydwa cele.