1. Niedziela Chrystusa Króla to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek o godz. 16.30 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. O godz. 17.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Św. Rodziny.

4. W pierwszy piątek grudnia przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu o godz. 16.00 spowiedź. O 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża M.B. z Lourdes.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M.B. Gromnicznej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.”. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża M.B. Nieustającej Pomocy. Ponieważ w niedzielę czytany będzie list Metropolity Przemyskiego na Adwent, dlatego niedziela adoracyjna będzie w drugą niedzielę grudnia. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 561-583. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90 zł na remont kaplicy cmentarnej.

8. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożył Organ Jan nr 44. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Począwszy od dziś w zakrystii można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając ofiarę przynajmniej 5 zł na pomoc biednym dzieciom.