1. Na nabożeństwach czerwcowych i procesjach eucharystycznych adorować będą następujące róże:

poniedziałek – św. Rodziny

wtorek – MB Gromnicznej

środa – Zwiastowania Pańskiego

czwartek – Korona Miłosierdzia Bożego.

2. We czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. Wieczornej o godz. 18.00 bezie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, następnie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła, a na końcu błogosławieństwo małych dzieci.

3. W piątek uroczystość najświętszego Serca Pana Jezusa, dlatego postu nie ma. jest to Światowy Dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. O godz. 18.00 będzie Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża M. B. Królowej Polski.

4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O godz 18.00 będzie Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła.

5. W przyszłą niedzielę na Sumie będzie Rocznica I Komunii św. O godz. 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP, a po nim Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 401 – 420. Ponieważ w sobotę będzie ślub i dekoratorka ustroi prezbiterium, sprzątający proszeni są o udekorowanie ołtarzy bocznych. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 381-400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60 zł na potrzeby kościoła.