1. Dziś o godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. Jutro, w poniedziałek o godz. 1600 będzie próba dzieci pierwszokomunijnych, natomiast po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej. Jutro też będziemy modlić się w intencji Ks. Bpa Stanisława Jamrozka w dniu rocznicy jego święceń biskupich.

3. We wtorek o godz. 1630 Ks. Dziekan przeprowadzi egzamin młodzieży bierzmowanej. Po nabożeństwie majowym młodzież ta rozpocznie Triduum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania. We wtorek też modlimy się w intencji Ks. Abpa Adama Szala w dniu rocznicy jego ingresu do Bazyliki Archikatedralnej.

4. Na środę prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej o przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła i jego otoczenia na uroczystości Bierzmowania i I Komunii św.

5. W czwartek o godz. 1700 będzie spowiedź dla młodzieży bierzmowanej, ich krewnych i świadków bierzmowania.

6. W piątek w naszej parafii będzie Bierzmowanie młodzieży kl. VIII i III gimnazjum. Szafarzem sakramentu będzie Ks. Bp Stanisław Jamrozek, który przewodniczył będzie Mszy św. koncelebrowanej o godz. 1800. Prosimy o liczny udział w tej uroczystości krewnych młodzieży bierzmowanej i parafian. Nabożeństwo majowe będzie przed Mszą św. wieczorną o godz. 1740.

7. W sobotę o godz. 1630 będzie spowiedź św. dla dzieci z kl. III ich krewnych, rodziców chrzestnych i gości.

8. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – Niepokalanego Serca NMP; we wtorek – MB Nieustającej Pomocy; w środę – MB Szkaplerznej; w czwartek – MB Zielnej; w piątek o godz. 1740 – MB Częstochowskiej i w sobotę – MB Bolesnej.

9. W przyszłą niedzielę na sumie będzie uroczystość I Komunii św. dla dzieci kl. III szkół podstawowych. Prosimy by dzieci pierwszokomunijne zgromadziły się o 1045 przed wejściem do kościoła. Po Mszy św. będzie możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, a po nim Msza św.

10. Przez cały ten tydzień z wyjątkiem piątku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800. W piątek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

11. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: na konto parafialne 500 zł  z nr 571A i 200 zł – Maślak Leopold; po 200 zł – z nr 131, Chryń Stanisław nr 426; po 100 zł – z nr 79, Chryń Krystyna; po 50 zł – Hajduk Krystyna.

Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na prace przy kościele wyniosła 2.050 zł i została wpłacona na konto parafialne. Bóg zapłać parafianom z nr od 21-40 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.