1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kolejne Kwartalne Dni Modlitw tzw. Suche Dni Letnie.

2. Jutro, w poniedziałek, przypada Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski.

3. W środę przypada święto Św. Marka Ewangelisty. O godz. 18.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św., podczas których będziemy modlić się o urodzaje.

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, a przyjdzie jeszcze jeden rachunek za ogrzewanie kościoła, taca przeznaczona będzie na ten właśnie cel.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 301-320. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70 zł. na potrzeby kościoła.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godz. 18.00.