1. W środę przypada wspomnienie Ofiarowania NMP. O godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej w tym dniu modlimy się za Pana organistę, członków chóru parafialnego i kantorów, którzy nam pomagają piękniej przeżywać liturgię.

3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem, jest to też święto patronalne Akcji Katolickiej. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, taca przeznaczona będzie na opłacenie ogrzewania kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 201-220. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 181-200 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Od wtorku do piątku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700. W poniedziałek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

6. Nadal jeszcze można składać w zakrystii kartki wypominkowe wraz z ofiarą. W zakrystii można również nabywać opłatki składając dobrowolne ofiary na potrzeby kościoła.

7. „Bóg zapłać” za anonimową ofiarę 200 zł na remont kaplicy cmentarnej. Przypominamy jednak, że teraz składamy już dobrowolne ofiary na prace przy kościele. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na ten cel wyniosła 2.100 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.