1. Przypominamy, że dziś o godz. 1500 będzie Msza św. w intencji Ojczyzny, po której przejdziemy do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie modlić się będziemy za poległych w obronie Ojczyzny i gdzie będą złożone kwiaty. Dalszy ciąg uroczystości będzie w Szkole nr 1, gdzie wszyscy jesteśmy zaproszeni.

2. W środę o godz. 1700 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 181-200. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. W czwartek i piątek, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700, w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

6. Nadal jeszcze można składać w zakrystii kartki wypominkowe wraz z ofiarą. W zakrystii można również nabywać opłatki składając dobrowolne ofiary na potrzeby kościoła.

7. Niektórzy parafianie chyba zauważyli, że brakuje w kościele jednego z zabytkowych konfesjonałów. Informujemy, że został on zabrany do zakładu stolarskiego w Klimkówce, gdzie na wzór tego konfesjonału będą wykonane dwa nowe konfesjonały. Prace rzeźbiarskie przy tych nowych konfesjonałach wykonywał będzie nasz parafianin p. Marek Duda. Informujemy również, że zostały już zamówione dwie płaskorzeźby na fronton kościoła – jedna to postać św. Faustyny, druga zaś to postać św. Jana Pawła II. Tak jak ogłaszaliśmy są to prace w ramach przygotowania naszego kościoła na Jubileusz 100-lecia jego poświęcenia. Na lato przyszłego roku zamówione jest oczyszczenie żyrandola z nawy głównej. Na te prace przeznaczona będzie taca w każdą drugą niedzielę miesiąca, prosimy również wszystkich parafian o dobrowolne ofiary na ten cel.