1. Dziś o godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Na ostatnich tego rocznych październikowych nabożeństwach różańcowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – Ofiarowania NMP; we wtorek – św. Rodziny; w środę – Niepokalanego Poczęcia NMP

3. W czwartek 01.11, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Przed południem Msze św. będą o godz. 800 i 1100. o godz. 14 w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian z kazaniem okolicznościowym. Po tej Mszy św. wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy, by wszyscy brali udział w tej procesji, zwłaszcza na cmentarzu, przez skupienie i modlitwę. Po procesji będzie poświęcenie nowych nagrobków. W Uroczystość Wszystkich Świętych w godz. 800 – 1600 radni parafialni przed cmentarzem prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na potrzeby kościoła – prosimy zarówno parafian jak i gości, o składanie dobrowolnych ofiar na ten cel. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych dniach cząstkowy. Ponieważ jednym z warunków zyskania odpustu jest przyjęcie Komunii św., zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty

4. W pierwszy piątek listopada, 02.11, przypada Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Nawiedzajmy nasze cmentarze ofiarujmy naszym zmarłym modlitwę, licznie uczestniczmy we Mszy św. wieczornej o godz. 1700, po której będzie procesja żałobna po kościele. Z racji pierwszego piątku miesiąca od godz. 1600 będzie spowiedź św.

5. W pierwszą sobotę przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Na Mszę św. o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża Św. Piotra i Pawła, po Sumie – Zwiastowania Pańskiego, a po Mszy św. o godz. 1600 – róża Św. Jana z Dukli. O godz. 1400 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 141-160. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Przez cały ten tydzień oprócz świątecznego czwartku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700.

9. Bóg zapłać za ofiarę 200 zł, którą na potrzeby kościoła złożono z nr 451. Prosimy o dalsze ofiary na prace w kościele w ramach przygotowania do Jubileuszu 100-lecia poświęcenia kościoła.

10. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

11. W przyszłą niedzielę w naszej Gminie odbywać się będzie II tura wyborów samorządowych na Wójta Gminy Nozdrzec. To ważny wybór, bo nikomu nie powinno być obojętne, kto jako Wójt będzie kierował życiem naszej Gminy przez następne 5 lat. Dlatego idźmy wszyscy do wyborów, bo każdy głos jest ważny i może być decydujący, bo widzieliśmy w telewizji, że w jednej z gmin wójt został wybrany przewagą tylko jednego głosu.