Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. Przypominamy, że dziś na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc ludziom biednym i potrzebującym. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. W środę przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika patrona Polski. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Stanisława Jamrozka, otoczmy osobę solenizanta naszą modlitwą. Przypominamy że był to dzień imienin śp. Ks. Kanonika Stanisława Zborowskiego i śp. Ks. Stanisława Gorczycy – wspomnijmy o nich w naszych modlitwach. Po Mszy św. w spali parafialnej spotkanie członków Akcji Katolickiej.

3. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy; we wtorek – MB Szkaplerznej; w środę – MB Zielnej; we czwartek – MB Częstochowskiej; w piątek – MB Bolesnej; w sobotę MB Różańcowej.

4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP, a po nim Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na dalsze prace przy kościele.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1-20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W poniedziałek i wtorek i piątek Msze św. odprawiane tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 83A, z nr 160, z nr 667A; po 100 zł – z nr 78, z nr 189, z nr 235, z nr 249, z nr 635 Za te ofiary składamy serdecznie „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W sobotę o godz. 1400 Msza św. w intencji OSP w Izdebkach oraz uroczyste poświęcenie nowego wozu gaśniczego.

8. Informacja dla uczestników pielgrzymki na Górę św. Anny, do Książa i Wrocławia – wyjazd będzie sprzed kościoła w sobotę rano o godz. 400.