1. Przypominamy, że dziś na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc ludziom biednym i potrzebującym. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. W środę przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika patrona Polski. Jest to dzień imienin Ks. Bpa Stanisława Jamrozka, otoczmy osobę solenizanta naszą modlitwą. Przypominamy że był to dzień imienin śp. Ks. Kanonika Stanisława Zborowskiego i śp. Ks. Stanisława Gorczycy – wspomnijmy o nich w naszych modlitwach. Po Mszy św. w spali parafialnej spotkanie członków Akcji Katolickiej.

3. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy; we wtorek – MB Szkaplerznej; w środę – MB Zielnej; we czwartek – MB Częstochowskiej; w piątek – MB Bolesnej; w sobotę MB Różańcowej.

4. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. O godz. 1540 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP, a po nim Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca taca przeznaczona będzie na dalsze prace przy kościele.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1-20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W poniedziałek i wtorek i piątek Msze św. odprawiane tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 83A, z nr 160, z nr 667A; po 100 zł – z nr 78, z nr 189, z nr 235, z nr 249, z nr 635 Za te ofiary składamy serdecznie „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W sobotę o godz. 1400 Msza św. w intencji OSP w Izdebkach oraz uroczyste poświęcenie nowego wozu gaśniczego.

8. Informacja dla uczestników pielgrzymki na Górę św. Anny, do Książa i Wrocławia – wyjazd będzie sprzed kościoła w sobotę rano o godz. 400.