1. Pragniemy przypomnieć, że dziś po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

2. Jutro początek nabożeństw różańcowych. zachęcamy wszystkich parafian do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach, a tych, którzy będą przeszkodzeni, do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Przypominamy, że za odmówienie różańca zyskuje się odpust zupełny lub cząstkowy. W poniedziałek dzieci ze szkół podstawowych po nabożeństwie otrzymają plansze, na które naklejać będą obrazki, które będą otrzymywać każdego dnia powszedniego po nabożeństwie różańcowym. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, która począwszy od jutra będzie o godz. 1700, a w niedzielę o godz. 1530.

3. W pierwszy czwartek spowiedź św. o godz. 1630.

4. W pierwszy piątek przed południem, księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1600.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże:

poniedziałek – MB Gromnicznej                   wtorek – Zwiastowania Pańskiego

środę – MB Królowej Polski                          czwartek – Matki Kościoła

piątek – Niepokalanego Serca NMP               sobotę – MB Nieustającej Pomocy

7 Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ja przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po sumie – róża św. Józefa, a po Mszy św. o godz. 1600 róża św. Jana z Dukli. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Na sumę zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku tej Mszy św. będzie obrzęd poświecenia różańców i wręczenia ich dzieciom.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 61-80. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 41-60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

9. Od poniedziałku do piątku Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1700, natomiast w sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

10. W środę po nabożeństwie różańcowym będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.