1. Jutro o godz. 1330 odbędzie się pogrzeb zmarłego Mariana Lubeckiego.

2. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W sobotę przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. W przyszłą niedzielę na Sumę zapraszamy szczególnie dzieci z kl. VI, które na początku tej Mszy św. uroczyście zgłoszą swoją gotowość jak najlepszego przygotowania się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 41 – 60. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 21-40 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Od poniedziałku do czwartku Msza św. sprawowana będzie tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

7 Jeszcze do środy włącznie można zapisywać się w zakrystii na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej w najbliższą sobotę. Dokładne informacje o wyjeździe podane będą na Mszy św. wieczornej w środę.

8. W przyszłą niedzielę po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ będą omawiane ważne sprawy parafialne, prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.