1. Na początku ogłoszeń parafialnych mamy smutną wiadomość dla parafian. Otóż z dniem dzisiejszym kończy pracę w naszej parafii jako organista p. Józef Baran, który przenosi się do Warszawy, gdzie od 10 lat pracuje jego żona i gdzie zakupił mieszkanie i znalazł już pracę. To dla niego nowy etap życia, którego nie możemy blokować. Dlatego w imieniu własnym, księży wikariuszy i całej wspólnoty parafialnej dziękujemy p. Józefowi za posługę organisty w naszej parafii, za prowadzenie tak piękne i owocne chóru parafialnego, scholii, i za wszelkie inicjatywy, i projekty, których beneficjentem była nasza parafia. Żałujemy że ta bardzo dobra współpraca trwała tylko 3 lata, ale rozumiemy też potrzebę ułożenia sobie życia małżeńskiego i zawodowego. Dziękując więc za wszelkie dobro życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej w tym nowym etapie życia, i liczymy na pamięć o naszej parafii, do której zawsze serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek 3.09, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Rozpocznie się ono w naszym kościele Mszą św. o godz. 830, na którą serdecznie zapraszamy dzieci ze wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców. Od godz. 800 będzie możliwość spowiedzi św. Dzieci do kościoła dowiezie autobus szkolny i po Mszy św. również dowiezie do szkół. Po Mszy św. dalsze uroczystości będą w szkołach, prosi się wiec o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego.

3. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek spowiedź św. od godz. 1730. O 1800 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża MB Królowej Polski.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1700. O 1800 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP.

6 W sobotę 8.09 przypada święto Narodzenia NMP – MB Siewnej, odpust w Starej Wsi. My zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 1800, podczas której będzie poświęcenie ziarna do siewu.

7. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielę miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

8. W poniedziałek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 830 i wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 666 – 683. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 646-665 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.