1. Jutro 06.08 przypada święto Przemienienia Pańskiego – odpust w Brzozowie, gdzie Suma odpustowa będzie wieczorem o godz. 18.00.

2. W środę wspomnienie św. Dominika. O godz. 18.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3.W czwartek przypada święto św. Teresy Benedykty od krzyża, dziewicy, patronki Europ, a w piątek święto św. Wawrzyńca .

4. W sobotę wypada wspomnienie św. Klary, dziewicy odpust w Hłudnie.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 584-605.  Bóg zapłać parafianom z nr od 561-583 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę120 zł na remont kaplicy cmentarnej .

7. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane  będą rano o godz. 7.oo oprócz środy i wieczorem o godz. 18.00.

8. Jeszcze do środy można zapisywać się w zakrystii na jednodniową pielgrzymkę na Kalwarie Pacławską w poniedziałek 13.08.

9.”Bóg zapłać” za ofiar 100zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożyli Marzena i Damian Jaskot. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że została zakupiona blacha na remont kaplicy cmentarnej i od piątku pracują już blacharze. Po zakończeniu prac blacharskich, będą kontynuowane prace remontowe.

10. Ponieważ dzisiaj Ks. Proboszcz udaje si na urlop, przez najbliższe  trzy tygodnie, ze wszystkimi sprawami parafialnymi prosimy się zgłaszać do księży wikariuszy