1. Dziś o godz. 13.30 będzie pogrzeb zm. Tadeusza Potocznego.

2. Jutro w poniedziałek 30.07 w Miejscu Piastowym, odbędzie się XIV Narodowo Modlitwa o Trzeźwość Narodu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 o 18.20 będzie Msza św. pod przewodnictwem Ks. Abp. Adama Szala w czasie której homilie wygłosi ks. Bp. Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Komisji Episkopatu ds. Trzeźwości. Po Mszy św. o godz. 20.20 będzie   różaniec w intencji trzeźwości i apel.

3. W środę rozpoczniemy miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwag przeciwstawić się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej postawy. O godz. 18.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek sierpnia w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego tzn. Porcjukulum. W tym dniu od godz17.30 będzie spowiedź św.. O godz. 18.00 będzie Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W pierwszy piątek przed południem księża  odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 17.00 do 18.00 będzie Masz św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować  będzie róża M.B. Królowej Polski.

6. W pierwszą sobotę miesiąca  przeżywamy wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów – w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów. O godz. 18.00 będzie Msza św., na którą zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąc, dlatego przeżywać ją będziemy  jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża Św. Piotra i Pawła, po sumie – św. Józefa, a po Mszy św. o godz. 16.00 róża Św. Jana z Dukli.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 561-589.  Bóg zapłać parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 90 zł na remont kaplicy cmentarnej.

9. Przez cały ten tydzień oprócz wtorku i środy, Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00  oraz wieczorem o godz. 18.00. We wtorek i środę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

10. Jeszcze przez dwa tygodnie można zapisywać się w zakrystii na jednodniową autokarową pielgrzymkę na Kalwarie Pacławską w poniedziałek 13.08.

11.  „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, którą na remont kaplicy cmentarnej złożył Adamczyk Piotr.