1. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem „1gr za 1km”.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 181 – 200. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

4. Msze św. od poniedziałku do piątku odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

5. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 100 zł – z nr 521 i anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6. Ja co roku będzie organizowana jednodniowa, autokarowa pielgrzymka na kalwarię Pacławską we wtorek 13 sierpnia. Prosimy by chętni na ten wyjazd zapisywali się w zakrystii począwszy od dziś.