1. Jutro przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji Przemyskiej

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek przypada święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca taca przeznaczona będzie na dalsze prace przy kościele

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 161 – 180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł na prace przy kościele.

6. Msze św. od poniedziałku do piątku odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 1800, natomiast w sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

7. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł, którą na prace przy kościele złożono z nr 281 i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Pragniemy poinformować, że w minionym tygodniu na frontonie kościoła zostały zamontowane płaskorzeźby św. Faustyny i św. Jana Pawła II. Inwestycja ta została zapłacona, ale na koncie parafialnym zostało zaledwie 200 zł. Dlatego bardzo prosimy jeszcze raz o szybsze składanie ofiar, byśmy mogli zgromadzić pieniądze na opłacenie odnowienia żyrandola i ołtarza św. Bpa Józefa Sebastiana Pelczara.