1. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W pierwszy czwartek spowiedź św. od godz. 1730. O 1800 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1700. O 1800 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Św. Rodziny.

4. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 1800 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie drugą niedzielą miesiąca, taca będzie przeznaczona na remont kaplicy cmentarnej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481 – 500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na nasz odpust i niedzielę.

7. Msza św. w poniedziałek, wtorek i środę odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

8. Składamy serdeczne podziękowanie dla UG Nozdrzec, szczególnie dla Pana Wójta Antoniego Gromali. W ostatnim czasie zostały bowiem wykonane na terenie parafii dwie inwestycje: wyłożenie rowu przy drodze cmentarnej kamieniem i wymiana okien w świetlicy parafialnej. „Bóg zapłać” UG Nozdrzec i Panu Wójtowi za sponsorowanie i wykonanie tych inwestycji.